...

Anket

Kurum ile ilgili veya genel konular ile ilgili konularda anket oluşturulması. Başka kullanıcılar tarafından oluşturulan anketleri oylayabilir ve anket ile ilgili son durumu görebilirsiniz.

8457952945

...

Bu Hafta Doğum Günü Olanlar

Kurum içerisinde çalışan bütün personellerin doğum günlerinin haftalık olarak gösterilmesi. Doğum günü olan personelin kurum olarak doğum gününün kutlası yapılabilir.

833-281-3131

...

Resmi Tatiller

Personel, yıl içerisinde devlet tarafından belirlenen resmi tatilleri bu alandan kolayca ulaşarak takip edebilmektedir. Böylelikle personel kendi resmi tatil zamanlarını önceden planlıyabilir.

Uygulamaya Git

...

Telefon Rehberi

Büyükçekmece Belediyesinin iç ve dış birimlerine, kişi ve birim bazında görerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Aradığınız telefon numarasını kişi, birim yada ünvan olarak aratarak kolayca bulmanız mümkündür.

4154059237

 
...

E-Belediye

Büyükçekmece Belediyesi E-Belediye uygulamasına başka bir işlem yapmadan direk ulaşabilirsiniz.

(347) 398-8345

...

Dökümanlar

Kurumların birbiri ile ilişkili olan dökümanların ve evrakların kolayca ulaşılabileceği veri paylaşım alanı.

Uygulamaya Git

...

Duyurular

Büyükçekmece ile ilgili duyuruların ve personelin herhangi bir ürününün satışını duyurabileceği ortak paylaşım alanı.

Uygulamaya Git

 
...

Takvim

Büyükçekmece ile ile ilgili veya kurum içi etkinliklerin yer aldığı alan. Oluşturulan etkinliklere katılım sağlanabilir. Dilerseniz takvim uygulamasını ajanda olarak kullanarak her türlü iş planınızı oluşturup takip edebilirsiniz.

Uygulamaya Git

 
...

Ä°lgili Linkler

Büyükçekmece içerisinde bulunan bütün devlet dairelerinin ve önemli hizmet binalarının web site adreslerine buradan kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca acil telefonlara ulaşabilirsiniz.

402-413-6655

...

Eğitim Videoları

Kurum Personelinin işler ile ilgili eğitimine yönelik hazırlanan video, döküman ve görsellerin paylaşıldığı mini bir eğitim alanıdır.

Uygulamaya Git

Resim Galerisi

Büyükçekmece Belediyesi ile ilgili yapılan veya yapılacak olan haberlerin, etkinliklerin görsellerinin paylaşılması. Veya Kurum içerisindeki personellerin birbirleri ile ilgili görsellerinin paylaşıldığı bir sosyal platform. Örneğin Kurum içerisinde doğum günü yapılan personelin fotoğraflarının kurumdaki diğer herkesin görmesi için bu platformda paylaşılması.

Uygulamaya Git