Blog Pawła Piskorskiego
Aktualności

774-497-0064

Przeprowadzone w ostatnią niedzielę referendum każe się zastanowić nad przyszłością tej formy demokracji bezpośredniej w Polsce. Konieczne są zmiany, gdyż obecne ramy prawne regulujące instytucje referendum są jedną z przyczyn klęski referendum z 6 września.


352-724-2245

Platforma, łamiąc swoje wcześniejsze zapowiedzi, dokonała antyreformy OFE, co było akcją absolutnie haniebną. Rząd uzyskał w ten sposób możliwość dalszego bezkarnego zadłużania Polski, czyli zarobił pieniądze w sposób fikcyjny i w dodatku nie zdążył ich wydać - powiedział Paweł Piskorski w rozmowie z "Polska The Times".

Te pieniądze odziedziczy teraz PiS, który dzięki nim będzie mógł spełnić swoje doraźne obietnice. To jest ironia, bo pokazuje, jak Platforma zaszkodziła samej sobie. Otworzyła drzwi PiS do spełniania marnotrawnych obietnic i będzie jej koszmarnie trudno to marnotrawienie krytykować - powiedział Przewodniczący SD.

 


506-544-6207

Stronnictwo Demokratyczne w Szczecinie zainaugurowało akcję poparcia dla Wyborów Prawdziwie Proporcjonalnych. Liderzy zachodniopomorskiego SD przekonywali na konferencji prasowej, że odpowiedzią na wady obecnego systemu wyborczego nie są jednomandatowe okręgi wyborcze a jeszcze bardziej proporcjonalny system wybierania parlamentarzystów, który kryje się za hasłem Wyborów Prawdziwie Proporcjonalnych.

Szczecińskie Stronnictwo zainaugurowało tym samym akcję informacyjną, która potrwa aż do referendum zarządzonego na 6 września.  


wszystkie aktualności

AktualnościAktualnościAktualnościAktualności
Twitter - logo

Paweł Piskorski
Jan Artymowski

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

Czy Polska powinna się jak najszerszej otworzyć na przyjęcie uchodźców?

 Wyniki  (347) 779-3702